چین ویپ پاد یکبار مصرف سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Chi Xinyu

شماره تلفن : 15904400421

Free call

پنج نکته برای افراد سیگاری که به سیگارهای الکترونیکی روی می آورند

May 4, 2021

آخرین اخبار شرکت پنج نکته برای افراد سیگاری که به سیگارهای الکترونیکی روی می آورند

این بازیکن فرانسوی Ghyslain ARMAND از طریق تجربه خود است، خلاصه 5 نقطه از تجربه کمی، برای سیگاری های قدیمی به علاقه مندان به سیگار الکترونیکی مرجع یادگیری، به طوری که از دانشمندان می تواند بسیار راحت و مستقیم برای پیدا کردن روغن سیگار الکترونیکی مناسب است.

 

اولین چیزی که باید درک کنید این چیز چیست و انتظارات آنها را روشن کنید.


در ابتدای دوره باید درک کنید که سیگار الکترونیکی یک رول سیگار نیست، بدون تنباکو است و نمی توان آن را روشن کرد.این یک دستگاه اتمیزه کردن از طریق سیم گرمایش و اتمیزه کردن پنبه است که روغن سیگار الکترونیکی (با یا بدون نیکوتین) اتمیزه می شود و سپس به ریه ها استنشاق می شود تا در احساس سیگار کشیدن نقش داشته باشد، اجزای اساسی روغن معمولاً دارند. پنج نوع: o قسمت PG (پروپیلن گلیکول)


· بخشی از PG (پروپیلن گلیکول) عمدتاً برای تولید بخار و تحویل نیکوتین و طعم دهنده استفاده می شود.
· بخشی از VG (گلیسیرین گیاهی) در درجه اول برای افزایش چگالی بخار تولید شده (ضخیم تر و سفیدتر کردن آن) و همچنین برای رساندن نیکوتین و طعم دهنده ها استفاده می شود.
· مقدار کمی طعم دهنده درجه مواد غذایی (مصنوعی یا طبیعی) برای دادن طعم های مختلف به بخار استفاده می شود.
· اب
· الکل


توجه به این نکته ضروری است که سیگارهای الکترونیکی راهی عالی برای کاهش خطرات سلامتی برای افراد سیگاری مسن تر معتاد به سیگار است.این اهمیت در مقایسه با سیگارهای سنتی که سالانه حدود 73000 نفر را در فرانسه می کشند و طبق گزارش Belsize Report شرکت های تنباکو سالانه 47 میلیارد یورو (شامل 14 میلیارد مالیات) درآمد دارند، آشکارتر است.


مواد طعم‌دهنده ذکر شده در بالا مدت‌ها پیش مورد تایید صنایع غذایی و دارویی قرار گرفته‌اند و به عنوان سالم برای استفاده در صنایع غذایی و دارویی شناخته شده‌اند.اگرچه برخی از مؤسسات تحقیقاتی معتبر نشان داده اند که مقدار کمی از ماده (نیکوتین) حاوی خواص سم شناسی جزئی است، و شواهد علمی بیشتری برای حمایت از این نظریه به فوریت مورد نیاز است، مهم است که درک کنیم که استنشاق با بلع یکسان نیست. و شباهت های زیادی با جایگزین های نیکوتین موجود در داروخانه ها وجود دارد.


از یک سو، برخی مطالعات (گزارش‌های آزمایشگاهی) مقادیر بسیار کمی نیتروزامین، فرمالدئید و آکرولئین را در بخار سیگار الکترونیکی گزارش کرده‌اند که سیگارهای الکترونیکی را بحث‌برانگیز می‌کند.اما از سوی دیگر، جنبه مثبت دیگر این است که بسیاری از موسسات بهداشتی رسمی وجود دارند که استفاده از سیگار الکترونیکی را می پذیرند.توجه به این نکته مهم است که فرآیند اتمیزه کردن بخار سیگار الکترونیکی حاوی مونوکسید کربن و قطران سیگارهای سنتی نیست و بخش بزرگی از خطرات سلامتی را از بین می برد.


2. یک روغن ویپ خوب بخرید


سعی نکنید طعم یک سیگار واقعی را پیدا کنید، تفاوت بسیار زیاد است.اما لذتی که سیگار الکترونیکی در مقایسه با سیگارهای سنتی به ارمغان می آورد، نسبی یا شاید بهتر است، نیاز به روغن بخارپز با کیفیت خوب، روش و زمان است.


ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما روغن‌های بخارپز مختلف واقعاً می‌توانند تفاوت بین سیگارهای الکترونیکی را نشان دهند، مخصوصاً برای مبتدیان، روغن‌های بخارپز خوب می‌توانند در عرض یک دقیقه شما را به سیگارهای الکترونیکی علاقه مند کنند، و روغن‌های بخارپز بد ممکن است نخواهند دوباره بعد از مصرف سیگارهای الکترونیکی را امتحان کنید. اولین پفنکته کلیدی این است که روغن ها را فیلتر کنید، حتماً انواع مختلفی از روغن های سیگار الکترونیکی را امتحان کنید تا یکی از آنها را پیدا کنید که هم از نظر طعم و هم از نظر محتوای نیکوتین برای شما بهترین است.


3. در ابتدا مصرف سیگار را به طور کامل ترک نکنید


نکته سوم برای افرادی است که سیگار را ترک می کنند.بدانید که ترک سیگار دردناک است، به همان اندازه که در جهنم شدید و افسرده کننده است.خودتان را مجبور نکنید که تماس با سیگارهای معمولی را به یکباره قطع کنید و فقط مستقیماً سیگارهای الکترونیکی بکشید.روند اولیه ترک همیشه مملو از ناامیدی است، اما سیگارهای الکترونیکی را تنها به این دلیل که تنها 70 درصد جایگزین هستند، رها نکنید.برعکس، نشان می دهد که سیگارهای الکترونیکی نقش بسیار مهمی در سفر ترک شما داشته اند.
نویسنده چندین ماه به آرامی میزان سیگاری را که می کشید را کاهش داد تا جایی که در نهایت سیگار را به طور کامل ترک کرد و فقط از سیگار الکترونیکی استفاده کرد.این فرآیند باید به طور طبیعی انجام شود، مثلاً من امروز فقط یک نخ سیگار کمتر کشیدم، اما نسبت به دیروز موثر بود.می توانید این روش را امتحان کنید، پس از مدتی مطمئناً نتایجی حاصل می شود.


4. اغلب در وبلاگ ها و انجمن ها ارتباط برقرار کنید


در وبلاگ ها و انجمن ها و سایر دوستان برای تبادل بیشتر موضوعات مرتبط با سیگار الکترونیکی، قدرت گروه به تقویت اعتماد به نفس دور از سیگارهای معمولی کمک می کند.
سیگار الکترونیکی وسیله ای است که برای مبتدیان می تواند کمی پیچیده باشد (منحنی یادگیری ذکر خواهد شد).بنابراین نویسنده پیشنهاد می‌کند که مبتدیان می‌توانند ارتباط بیشتری را در انجمن بیاموزند، انجمن به طور کلی بسیار مشتاق و دوستانه برای پاسخ به سؤالات مختلف شما است.


5. تنوع روغن سیگار الکترونیکی


زیبایی سیگارهای الکترونیکی این است که می تواند انواع مختلفی از سرگرمی را برای شما به ارمغان بیاورد.مارک های مختلف احتمالاً دارای ترکیبات متفاوتی هستند، اگرچه طعم یکسانی دارند، اما تأثیر بخار ممکن است کاملاً متفاوت باشد.در حال حاضر انواع مختلفی از روغن سیگار الکترونیکی در بازار وجود دارد، ایالات متحده، فرانسه، چین، بریتانیا، مالزی، فیلیپین و غیره.اما بهترین شهرت یا روغن بخار ایالات متحده آمریکا، اما قیمت آن گران است.روغن ویپ فرانسوی بازار چین به طور کامل باز نشده است، اما مشخص است که تمدن ادویه جات فرانسوی در سراسر جهان، من معتقدم که روغن ویپ فرانسوی محصولات بیشتر و بهتری را برای اکثر علاقه مندان به سیگار الکترونیکی چینی به ارمغان خواهد آورد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما