چین ویپ پاد یکبار مصرف سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Chi Xinyu

شماره تلفن : 15904400421

Free call

چگونه به "نگهداری" روزانه نبولایزر؟

July 26, 2021

آخرین اخبار شرکت چگونه به "نگهداری" روزانه نبولایزر؟

1، چگونه نبولایزر را به طور معمول تمیز کنیم؟

 

راه های زیادی برای تمیز کردن نبولایزر وجود دارد، مانند الکل، آب، دستگاه تمیز کننده اولتراسونیک و غیره.امروز برای به اشتراک گذاشتن روش های معمول تمیز کردن شخصی، آماده سازی: جوش شیرین، یک کاسه آب، موچین، تعدادی حوله تمیزکننده یا کاغذ بدون گرد و غبار.

 

A، تجزیه اتمیزر، اتمیزر را می توان به: پایه، محفظه روغن، پایه سه بخش عمده تقسیم کرد.پس از جدا کردن اتومایزر، حذف تمام حلقه های لاستیکی، اگر می ترسید جای حلقه لاستیکی را به خاطر بسپارید، لطفاً ترتیب جداسازی موقعیت حلقه لاستیکی را دنبال کنید، اما باید توجه داشته باشید که قطعات یدکی کوچک را حذف نکنید، تمیز کردن در از دست دادن لوازم جانبی کوچک هر از گاهی اتفاق می افتد.


ب. از جوش شیرین 1:20 و آب سرد (گرم) برای مخلوط کردن خوب استفاده کنید.اتومایزر حلقه لاستیکی خیس خورده را در آب جدا کنید، 10 دقیقه بعد خواهید دید که آب زرد روشن می شود.در این مرحله می توانید کمی هم بزنید تا ناخالصی های اتومایزر از بین برود.از موچین برای ماهیگیری به فنجان دیگر استفاده کنید.


ج، به خوبی با آب بشویید، از پارچه خشک یا حوله کاغذی برای خشک کردن آب روی دستگاه اتومایزر استفاده کنید یا آن را خشک کنید.


توجه: جوش شیرین می تواند طعم ناخالصی های قوطی را از بین ببرد، تمیز کردن آب خالص نمی تواند بوی روغن تنباکو را کاملاً از بین ببرد.

 

2، چگونه نبولایزر را به طور منطقی در زمانی که استفاده نمی کنید ذخیره کنید؟

 

در حال حاضر بیشتر نبولایزر 304، 316 فولاد ضد زنگ است که ما از آن استفاده کرده ایم چگونه ذخیره کنیم؟


اول از همه، اتومایزر را تمیز کنید، پس از تمیز کردن، باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه اتومایزر خشک، حلقه لاستیکی خشک و بدون دانه های آب اضافی است تا زنگ نزند.هنگام مونتاژ اتومایزر، می توانید کمی VG خالص را روی حلقه لاستیکی و رزوه ها بمالید تا از زنگ زدن و قفل شدن نخ های اتومایزر و خشک شدن رینگ لاستیکی در هوا جلوگیری کنید.به دلیل استفاده از VG خالص نیز اجازه تولید بو را به اتومایزر نمی دهد.


3، اتمایزر نحوه استفاده می تواند عمر را افزایش دهد

 

اتومایزر یک جزء فلزی است، استفاده طولانی مدت استاندارد نیست، به جزئیات توجه نکنید می تواند باعث ضایعات پیچ شود، خراش نخ، نشت روغن ضایعات حلقه لاستیکی است، تغییر شکل پد عایق رخ می دهد.پس چگونه می توانیم عمر استفاده از آن را افزایش دهیم؟

 

A، ما باید توجه به استفاده از تولید هسته اتمیزه کردن، قفل کردن سیم در محل می تواند، به یاد داشته باشید به پیچ به مرگ نیست.


ب، خراش موضوع رابط اتومایزر اغلب فرآیند نصب است، بنابراین ما باید توجه داشته باشیم که در نصب نخ ها نمی توان از نصب نیروی brute استفاده کرد، به پشت نیمی از چرخش، به طوری که نخ ها قبل از پیچ در لنگر انداختن.


ج، نشت روغن اتمایزر دلیل اصلی رها کردن اتومایزر است، قبل از تایید انحلال اتمایزر، لطفاً پس از تمرکز روی لاستیک، دوباره یک هسته اتمیزه جدی انجام دهید تا مطمئن شوید که آیا مشکل از ساختار خود اتومایزر است یا خیر. مهر و موم حلقه برای بررسی


D، سوختن بی نظمی فرآیند سیم، گرمای بیش از حد دما منجر به تغییر شکل و ضایعات فیوژن پد عایق می شود.در این زمان می‌توانیم زمان سوختن را کوتاه کنیم یا گرمایش متناوب اجازه دهیم اتمایزر خنک شود تا از یکپارچگی پد عایق اطمینان حاصل شود.

 

4، اتومایزر چقدر می تواند دوام بیاورد؟

 

اتومایزر در پایان چه مدت می توان از آن استفاده کرد، این سوال هشت ترک است که تازه وارد می پرسد.و همان اتومایزر برای خرید دو فکر می کنم لوازم جانبی قابل تعویض، و بعد متوجه شد که هیچ نقطه وجود دارد.بدنه دستگاه اتومایزر از جنس فلز و بسیار محکم می باشد.اتمایزر آسان از دست دادن برخی از قطعات است، مانند: سطل شیشه ای، حلقه لاستیکی، پیچ، موضوعات، پد عایق مانند لوازم جانبی کوچک، بسیاری از بسته بندی محصول با کیسه لوازم جانبی ارائه می شود.

 

استفاده یا بیکار بودن اتومایزر، کارکرد صحیح و تمیز کردن، تعمیر و نگهداری، عمر دستگاه را تا حد زیادی افزایش می دهد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما