چین ویپ پاد یکبار مصرف سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Chi Xinyu

شماره تلفن : 15904400421

Free call

مزایای سیگار الکترونیکی چیست؟

July 29, 2021

آخرین اخبار شرکت مزایای سیگار الکترونیکی چیست؟

سیگار الکترونیک سلامت توسط تیم بلوث ایالات متحده اختراع و طراحی شده است که در کارخانه ای در چین تولید می شود، می تواند به افراد مبتلا به اعتیاد به سیگار کمک کند تا به ترک سیگار کمک کنند "سیگارهای الکترونیکی"، حاوی قیر و سایر مواد شیمیایی که رسوب تارتار دارند، می تواند تازه شود. و اعتیاد را ملاقات کنید.در عین حال، تارتار و بو را تشکیل نمی دهد، نه به ذکر دست های زرد.این سیگار الکترونیکی سالم نه تنها تقریباً شبیه به سیگارهای معمولی است، بلکه طعم و حسی مشابه سیگارهای معمولی دارد.ظهور سیگارهای الکترونیکی سالم، بدون شک برای افرادی که می خواهند سیگار را ترک کنند، اما اراده قوی ندارند، انجیل به ارمغان آورده است.محصولات سیگار الکترونیک سلامت ترکیبی از فناوری مدرن میکروالکترونیک، بیوتکنولوژی و مفهوم زندگی سالم و تحقیق و توسعه است که به پیشرفتی نوآورانه در زمینه سیگار کشیدن سالم "سیگار" در کشور و جهان برای ایجاد یک سیگار سالم دست یافته است. "سیگار کشیدن" سابقه، تنها محصولات با تکنولوژی بالا برای دستیابی به سیگار سالم "سیگار کشیدن" است، مفهوم توسعه محصول و فن آوری آن نماینده بالاترین سطح جهان در زمینه سیگار کشیدن سالم است، توسط The World Health. سازمان ها و کارشناسان جهانی آن را "انقلابی در سیگار کشیدن ایمن و سالم" توصیف کرده اند.

 

1- کاهش خطر ابتلا به سرطان


پس از ترک سیگار به مدت 5 تا 10 سال، میزان مرگ و میر ناشی از سرطان ریه کمی بیشتر از غیرسیگاری ها است و پس از ترک سیگار به مدت 10 تا 15 سال، می توان احتمال ابتلا به سرطان ریه را به همان میزان غیرسیگاری ها کاهش داد. -سیگاری هاطبق بررسی ژاپنی ها، تعداد کل سیگارهای مصرف شده در 200000 سیگار، پس از ترک سیگار به مدت 4 سال، میزان مرگ و میر ناشی از سرطان ریه با افراد غیرسیگاری برابر است.

 

2، میزان مرگ و میر ناشی از بیماری عروق کرونر قلب کاهش یافته است


بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب، پس از یک سال ترک سیگار، میزان مرگ و میر ناشی از بیماری عروق کرونر قلب پس از 10 سال به سرعت به همان میزان غیرسیگاری ها کاهش یافت.نظرسنجی بریتانیا از پزشکان 35-64 ساله، 1953 تا 1968، 15 سال، به دلیل اینکه بسیاری از پزشکان سیگار را ترک کردند، 6 درصد کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری عروق کرونر قلب را متحمل شدند، در حالی که جمعیت عمومی که سیگار را ترک نکردند 9 درصد افزایش یافت. همان دورهسیگار یک عامل خطر برای عود مجدد انفارکتوس میوکارد است و ترک سیگار برای جلوگیری از عود مجدد انفارکتوس میوکارد بسیار مفید است.


دوم، فواید اخیر ترک سیگار


1. بهبود حس چشایی


پس از ترک سیگار، اعصاب حسی روی زبان حساسیت اولیه خود را به دست می آورند و می توانند طعم غذاهای مختلف را به طور کامل بچشند.

 

2، بوی بد دهان از بین می رود


هنگامی که افراد سیگاری با دیگران صحبت می کنند، دهان آنها اغلب بوی بدی از دود متصاعد می کند.افراد سیگاری صبح از خواب بیدار می شوند، اغلب احساس می کنند که دهانشان تازه نیست، بوی بدی می آید.پس از ترک سیگار می توان بوی بد دهان را از بین برد.

 

3، دندان ها سفید می شوند


دندان های زرد و سیاه که زمانی به عنوان نماد افراد سیگاری دیده می شدند، پس از ترک سیگار به تدریج از تارتار خارج می شوند.در عین حال با توجه به بهبود بهداشت دهان و دندان، بیماری های مختلف دهان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

 

4- خلط سرفه کاهش یافته یا متوقف می شود


دود سیگار مجرای تنفسی را تحریک می کند و مانع از عملکرد خود تمیز شوندگی مژه ها می شود، بنابراین اکثر سیگاری ها سرفه و خلط می کنند.پس از ترک سیگار، مژک ها عملکرد طبیعی خود را از سر می گیرند، خلط کاهش می یابد و سرفه متوقف می شود.

 

5- کاهش فشار خون


پس از ترک سیگار، به دلیل بهبود گردش خون در سراسر بدن، فشار خون را می توان 10-15 میلی متر جیوه کاهش داد که منجر به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی مانند تصلب شرایین و بیماری های عروق کرونر قلب می شود.

 

6- بهبود خواب


پس از ترک سیگار، اثر نیکوتین به آرامی از بین می رود، افراد به راحتی به خواب می روند و خوب می خوابند، خستگی به راحتی برطرف می شود و انرژی فراوان است.

 

7- بهبود بینایی


پس از ترک سیگار، بینایی را می توان تا حدودی بهبود بخشید.

 

8- دیگر


پس از ترک سیگار سردرد و درد شانه به تدریج ناپدید می شود و سرماخوردگی مانند قبل آسان نیست.


سوم، قیمت سیگار الکترونیکی - پس از ترک سیگار زندگی تغییر می کند


اگر تصمیم به ترک سیگار دارید، با سرفه و تنگی نفس، بوی خاکستر سیگار، هوای کثیف، پیری پوست و بیماری خداحافظی خواهید کرد. بیایید ببینیم بعد از ترک سیگار چه تغییراتی در زندگی شما رخ می دهد. : 8 ساعت بعد، اکسیژن رسانی به خون به حالت عادی باز می گردد و خطر سکته قلبی شروع به کاهش می کند.

 

پس از 24 ساعت، نفس شما تازه می شود، ریه ها شروع به دفع مخاط و قطران می کنند و خطر ابتلا به عفونت های تنفسی، برونشیت و ذات الریه کاهش می یابد.پس از 48 ساعت، نیکوتین دیگر در خون شما شناسایی نمی شود.پس از 1 هفته، حس چشایی و بویایی شما بهبود می یابد.پس از 3-9 ماه، تنفس شما بهبود می یابد (سرفه و تنگی نفس کمتر) و عملکرد ریه شما 5-10٪ بهبود می یابد.

پس از 1 سال، خطر بیماری قلبی (مانند انفارکتوس میوکارد) به نصف کاهش می یابد.پس از 5 سال، خطر سکته مغزی، سرطان دهان، سرطان مری، سرطان مثانه به نصف کاهش می یابد.پس از 10 سال، خطر ابتلا به سرطان ریه به نصف کاهش می یابد و خطر اورژانس های عروق مغزی ("سکته مغزی") مانند افراد غیر سیگاری است... ...بنابراین با انتخاب ترک سیگار، شما انتخاب می کنید. یک زندگی سالم و تازه

 

"احتمال تهدید کننده زندگی سیگار 50٪ است و ترک مانند نجات دادن خود است."این هشدار و درخواستی بود برای همه سیگاری ها در سی امین سالن پزشکی فرانسه که توسط شورای ملی ترک سیگار و اداره پیشگیری از دخانیات در پاریس برگزار شد.


تفاوت بین سیگارهای الکترونیکی سالم و سیگارهای معمولی

 

مانند سیگارهای معمولی:

 

1. یک عمل بخار وجود دارد، شما می توانید ابرها را قورت دهید.

 

2. می تواند معتاد به سیگار کشیدن، طراوت.

 

3. برای رفع نیاز افراد سیگاری و در راستای عادات ایجاد شده در طی سالیان.

 

متفاوت از سیگارهای معمولی:

 

1. حاوی اجزای مضر قطران، بدون مواد سرطان زا نیست.

2. نمی سوزد، احتراق انواع مواد شیمیایی مضر تولید نمی شود.

3. ایجاد «دود دست دوم» برای دیگران و آلودگی محیط زیست نمی کند.

4. بدون خطرات آتش سوزی، می توان در مکان های نسوز استفاده کرد.

5. با توجه به رویه های علمی روش ترک سیگار چهار مرحله ای برای دستیابی به ترک کامل سیگار

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما