چین ویپ پاد یکبار مصرف سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Chi Xinyu

شماره تلفن : 15904400421

Free call

چرا پنبه می سوزد

June 17, 2021

آخرین اخبار شرکت چرا پنبه می سوزد

بسیاری از بازیکنان جدید ممکن است این مشکل را داشته باشند، خوشحال از انجام یک ابریشم، پر از پنبه، انداختن روی روغن جدید، مدت طولانی سیگار نکشیدند تا بوی خمیر پیدا کنند، اتومایزر را باز کردند تا بررسی کنند، متوجه شدند که پنبه در قسمت میانی سیم گرمایش سیاه شده یا حتی سوخته است، به همین دلیل است؟و چگونه از آن اجتناب کنیم؟این شماره برای پاسخگویی به سوالات و حل این مشکل برای شما به تفصیل است.

 

وقوع پدیده خمیر سوختن پنبه رسانای روغنی یا حتی سوخته شدن آن را با توجه به دلایل وقوع آن می توان به چهار دسته تقسیم کرد (از این پس به طور جمعی به عنوان سوخته خوانده می شود):


1. حالت کنترل دما بسوزد.
2. پس از استفاده از انواع جدید روغن تنباکو سوخته است.
3. استفاده از حالت برق معمولی رایت کردن.
4. استفاده از روغن راهنمای پنبه تفاوت عملکرد.
بیایید یکی یکی تحلیل کنیم و پاسخ دهیم.

حالت کنترل دما پنبه را سوزاند.

 

اول از همه، دلیل، حالت کنترل دما را تجزیه و تحلیل کنید، زیرا دمای سیم گرمایش در تنظیم تراشه به دمای خیلی بالایی نمی رسد، بنابراین استفاده عادی از پنبه در هنگام پدیده سوختن، پس از آن به احتمال زیاد رخ نمی دهد. دلایل تقریباً به شرح زیر است.

 

الف. استفاده از مواد سیم گرمایش و حالت انتخاب شده مطابقت ندارد.
B. قدرت اولیه بیش از حد بالا است، و یا تراشه در حالت کنترل دما از محاسبات نقص.
ج- استفاده از سیم گرمایش NI200 با تماس سیم گرمایش با یکدیگر یا سیم پیچ متراکم ناشی از اتصال کوتاه.
د. استفاده از سیم پیچ متراکم سیم گرمایش TI/SS برای کنترل دما زمانی که سیم گرمایش به طور کامل اکسید نشده است، که منجر به اتصال کوتاه بین سیم پیچ و سیم پیچ می شود (همچنین می توان این گونه تفسیر کرد که سیم پیچ به خوبی نسوخته است، اتصال کوتاه محلی، گرمایش ناهموار سیم گرمایش).

 

راه حل.
الف. بررسی کنید که آیا گزینه های مواد حالت کنترل دمای میزبان با مواد سیم گرمایش سازگار است یا خیر.
ب. قدرت را کاهش دهید و در عین حال بررسی کنید که آیا دمای کنترل دما خیلی زیاد است یا خیر.
ج. بررسی کنید که آیا تماس سیم گرمایش یا پدیده متقاطع، فاصله از هم جدا می شود تا از اتصال کوتاه محلی جلوگیری شود.
D. دوباره اخراج سیم برای تایید اینکه آیا اکسیداسیون کامل است، هیچ اتصال کوتاه رخ می دهد وجود دارد، که آیا گرما یکنواخت است (در واقع، کنترل دما و یا شل زخم آه خوب).


2. پس از جایگزینی انواع جدید روغن تنباکو پس از پدیده سوختگی پنبه رخ می دهد.


به طور مشابه، تجزیه و تحلیل علت سوختگی پنبه خاموش، در استفاده از روغن تنباکو دیگر رخ نمی دهد که پدیده هسته خمیر، پس از آن است که مشکل از سیم پیچ نیست، پس از آن علل احتمالی به شرح زیر است.


الف. به طور کلی، نسبت VG/PG روغن دود از روغن دود با VG کم به روغن دود VG بالا ناشی از روغن دود VG کم، سیالیت خوبی برای برآوردن نسبت مصرف روغن دود اصلی هسته اتمایزر، پس از تغییر به VG بالا دارد. روغن دود، سیالیت روغن دود کاهش می‌یابد، سرعت راهنمای روغن پنبه راهنمای روغن کاهش می‌یابد، عرضه روغن برای شروع سوختگی خشک هسته اتومایزر کافی نیست و در نتیجه پنبه می‌سوزد.


ب. برخی از فرمول‌های روغن تنباکو علاوه بر VG/PG/طعم‌دهنده/نیکوتین معمولی، مواد دیگری (مانند طعم پرتقال عنصری) را نیز اضافه می‌کنند، در نتیجه روغن بسیار چسبناکی ایجاد می‌شود، پس از یک دوره، کربن قوی می‌شود. با گذشت زمان به دلیل تجمع کربن در سیم گرمایش، گرمای موضعی تولید می‌شود و در نتیجه پنبه راهنمای روغن می‌سوزد.


راه حل.

A. جایگزینی نقدینگی روغن، یا روغن اتمیزه درمان پنبه راهنمای، در کاهش مقدار پنبه پا پنبه در همان زمان آن را کرکی تر، افزایش عملکرد راهنمای روغن.


ب- راه حل مانند مقاله قبل.
در اینجا برای گفتن بیشتر در مورد یک پدیده خاص، در دمای بیرون بسیار پایین است همچنین باعث افزایش ویسکوزیته روغن، کاهش سیالیت آن و حتی پدیده تبلور می شود، باعث ایجاد مشکلات راهنمای روغن منجر به هسته خمیر یا سوختن پنبه می شود، دوستان ساکن در شمال باید توجه داشته باشید، می توانید از محلول پیش گرمایش کم قدرت استفاده کنید.

 

آخرین اخبار شرکت چرا پنبه می سوزد  0

3. استفاده از حالت برق معمولی زیر پنبه راهنمای روغن سوخته.

 

این وضعیت توسط بسیاری از افراد در دوره مبتدی تجربه می شود، بیایید تجزیه و تحلیل کنیم، حالت قدرت پنبه را می توان تقریباً به دو دلیل تقسیم کرد، به ترتیب، گرما بیش از حد بالا است و نصب پنبه راهنمای روغن به خوبی اداره نمی شود، شکسته شده است. را دنبال می کند.

 

A. سیم پیچ سیم پیچ به خوبی اداره نمی شود، یا وقتی سیم پیچ به سمت راست کشیده می شود، پنبه را بپوشید، هر دو طرف گرمایش کویل هماهنگ نیست، در نتیجه یک طرف پنبه در داخل روغن دود ابتدا تخلیه می شود، باعث سوختگی خشک، سوختن می شود. پنبه راهنمای روغن


B. سیم پیچ به خوبی به کار گرفته نمی شود، حرارت محلی جدی، و یا پوشیدن پنبه خواهد شد کویل تحریف، تغییر شکل سیم پیچ پس از گرما یکنواخت نیست، و در نتیجه یک نقطه در سیم پیچ گرما بیش از حد بالا است، روغن دود در تبخیر می تواند به خوبی دمای محلی سیم پیچ را کاهش نمی دهد، در نتیجه پنبه راهنمای روغن می سوزد.


C. پنبه به خوبی اداره نمی شود، خیلی تنگ یا خیلی شل، خیلی تنگ بر عملکرد راهنمای روغن پنبه تأثیر می گذارد، عرضه روغن دود ناکافی است و در نتیجه سوختگی خشک هسته اتمیزه می شود.بیش از حد شل باعث می شود بخشی از سیم پیچ با پنبه راهنمای روغن تماس نگیرد و با تبخیر روغن دود خنک نشود و در نتیجه پنبه راهنمای روغن سوخته شود.


د. پس از تعویض اتومایزر به تغییر قدرت توجه نکرد (بخشی از میزبان مقاومت را برای تغییر گزینه تایید درخواست نمی کند)، قدرت بیش از حد بالا است و در نتیجه نرخ تبخیر سیم پیچ از نرخ عرضه روغن دود بیشتر می شود. ، سوزش خشک و در نتیجه پنبه راهنمای روغن سوخته است.


راه حل.
الف. پنبه را بردارید، سیم را دوباره آتش بزنید، بررسی کنید که آیا پیچ‌ها سفت شده‌اند، شل شده‌اند، کشش سیم گرمایش را تنظیم کنید، تأیید کنید که هر دو طرف گرمایش سنکرون کویل می‌تواند دوباره پنبه باشد تا شروع به استفاده از آن شود. توجه به پوشیدن پنبه زمانی که به جلو و سیم پیچ کج.


ب- راه حل همان مورد الف است.


ج. مقدار پنبه هدایت کننده روغن مورد نیاز برای سیم پیچ را مجدداً محاسبه کنید، پنبه هدایت کننده روغن را مجدداً بپوشید، مانند پدیده هسته خمیری که هنوز وجود دارد، و سپس مقدار پنبه هدایت کننده روغن را در صورت لزوم افزایش یا کاهش دهید.


د. پنبه راهنمای روغن را تعویض کنید و قدرت میزبان را به مقدار مناسب تنظیم کنید.

 

آخرین اخبار شرکت چرا پنبه می سوزد  1

 

4. با استفاده از روغن راهنمای مختلف تفاوت عملکرد پنبه.


این یکی است که بسیاری از مردم با این مشکل مواجه شده اند، زیرا روش تولید پنبه متفاوت است، رسانایی روغن آنها، مقاومت در برابر دمای بالا، توانایی ذخیره روغن سیگار متفاوت است، بیایید بگوییم: شخصی قبلاً از پنبه آرایشی ارگانیک طبیعی استفاده می کرد. مانند نیلی، زمانی که او یک پنبه راهنمای روغن الیافی خریداری کرد، سپس عادات پنبه اصلی را به پنبه خرید، این امکان وجود دارد که به دلیل زمان جذب روغن پنبه، رسانایی روغن، ظرفیت ذخیره سازی روغن و سایر تفاوت ها و ماشه فتیله خمیری.


سپس این مشکل تنها توسط خود بازیکن با آشنایی با عملکرد این پنبه راهنمای روغن پس از تنظیم مقدار پنبه یا تغییر درمان پنبه راهنمای روغن قابل حل است.

 

سیگار الکترونیکی ساده است برای گفتن ساده، پیچیده برای گفتن چیزهای پیچیده، نیاز به پنبه، کویل گرمایش، روغن دود، قدرت، ساختار اتومایزر و سایر جنبه های همکاری دقیق، برای به دست آوردن یک تجربه عالی، هر جنبه ای از مشکل، تا حد زیادی بر تجربه بازیکنان تأثیر می گذارد، هسته خمیری، طعم ضعیف و سایر مشکلات ظاهر می شود، بنابراین هر قسمت از پردازش ارزش توجه شما را دارد، به طوری که می توانید یک تجربه دود عالی داشته باشید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما